У Полтаві вшанували воїнів-афганців

У Полтавському міському будинку культури відбувся вечір-реквієм з нагоди річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Слова вдячності говорили всім присутнім воїнам-інтернаціоналістам, учасникам АТО та їхнім родинам міський голова Олександр Мамай та члени Полтавської обласної спілки ветеранів війни в Афганістані. Під час перегляду фільму про Афганістан присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів.

Вшановуючи воїнів-афганців, дякуємо і нашим бійцям АТО, вони також учасники бойових дій. Гучних святкувань не потрібно, іде війна, однак вшанувати варто», – зазначив голова Октябрської районної спілки ветеранів війни в Афганістані Володимир Корнійчук.

Привітав учасників зібрання і міський голова Полтави Олександр Мамай. Він вручив ветеранам почесні грамоти, грошові винагороди, подарунки. А пораненому в АТО Андрію Черкашину, який нині проходить реабілітацію, вручили сертифікат на отримання двокімнатної квартири.

Присутнім подарували свої пісенні вітанні Заслужена артистка України Олена Білоконь та учасники художньої самодіяльності Полтавського МБК.

Інформацію взято з інтернет журналу Верховної Ради України «Віче»