Учасники

Махно Каріна

Каріна народилася 10 січня 2005 року в м. Полтаві. Навчається в 5 класі Полтавської ЗОШ № 5. Протягом п’яти років є учасницею народного хореографічного колективу «Міленіум», з яким неодноразово виступала у міжнародних та всеукраїнських конкурсах. У вільний час відвідує школу іноземних мов, секцію гімнастики, займається вокалом. Любить читати книги, кататися на роликах та ковзанах. Каріна доброзичлива, комунікабельна, товариська та старанна дівчинка

Климась Дарина

Дарина народилася 9 липня 2005 року в місті Полтава. У 2007 році вступила в дитячий садок №43 Дзвіночок. У дитячому садку брала активну участь у різних святах. У вересні 2011 року зарахована до першого класу ЗОШ №5 м. Полтава, де і на даний час навчається. У цьому ж році почала займатися народними танцями у хореографічному колективі “Міленіум, викладачем якого являється Олена Таранцева. Систематично приймає участь у конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівня, на яких колектив займає найвищі призові місця. Дарина також навчається в першій музичній школі №1 імені П.І.Майбороди (відділення фортепіано). З 2014 року і до сьогодення навчається в модельному агентстві “Марго”. У 2015 році поступила в вокальну студію Олени Білоконь. У вільний час любить грати в боулінг, волейбол та займатися англійською мовою.

Синягівський Олександр

Олександр народився 31 грудня 2008 року в м. Полтава. Навчається в 1-му класі Полтавської ЗОШ № 5. Любить співати,  приймає активну участь, як соліст у багатьох концертах  і конкурсах, що проходять в школі. Навчається у Малій академії мистецтв ім. Р.Кириченко за фахом «баян», відвідує спортивний клуб «Торнадо-2014», де займається корейським бойовим мистецтвом – тхеквондо і має помаранчевий пояс. Подобається займатися англійською мовою, плаванням, грати у футбол, кататися на велосипеді. Разом з усією родиною щонеділі відвідує Церкву і з нетерпінням чекає занять у недільній школі

 

Бузало Алла

Алла народилась 31 січня 1996 року в м. Гребінка Полтавської області. Школу закінчила із золотою медаллю. Навчалася в музичній школі за класом фортепіано та сольного співу. Неодноразово брала участь та ставала лауреатом ІІІ, ІІ, І премій, гран-прі різноманітних конкурсів і фестивалів районного, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів в номінаціях вокал та декламаторське мистецтво. Під час навчання в школі була старостою літературної студії "Ліра". Нині є студенткою медичного факультету №1 Української медичної стоматологічної академії. Крім музики захоплюється фотографією, літературою, пише вірші.

Кріднєва Діана

Діана народилася 11 грудня 2008 року в м. Полтава. У 2010 році вступила до ДНЗ № 46 м. Полтави. Брала активну участь у всіх заходах, які відбувалися у дитячому садочку. Після закінчення ДНЗ №46 навчається у першому класі ЗОШ № 38 м. Полтави. Активна, старанна, розвинена, любить малювати, співати, займається спортивно-бальними танцями

Харченко Валерія

Валерія народилася 17 листопада 2009 року в м. Полтава. Навчається в студії розвитку «Дошколярик». Займається бальними танцями, вокалом, театральним мистецтвом та малюванням. Любить кататися на лижах, грати у боулінг та відвідувати мастер-класи з різноманітної тематики.

Кучеренко Катерина

Катерина народилася 27 грудня 2003 року в м. Полтава. Навчається у Полтавській спеціалізованій   школі3. Любить співати,  бере участь як солістка у багатьох концертах  і конкурсах, що проходять у школі,  займається гірськолижним спортом.

Мельник Ярослав

Ярослав народився 12 вересня 2006 року в м.Луганськ. В липнi 2014 року переїхав до м.Полтава. На даний час навчається в 3 класi гiмназii №33 м. Полтави. Займається грою на фортепiано та плаванням у басейнi "Дельфiн". Ярославу дуже подобаеться спiвати, танцювати, грати у футбол, шахи, кататися на велосипедi та на роликах. Вiн дуже енергiйний, доброзичливий та дружелюбний хлопчик.