Олена Білоконь заспівала з національним президентським оркестром

Заслужена артистка України, полтавська співачка Олена Білоконь вперше вийшла на сцену у статусі солістки Національного президентського оркестру. Артисти виступили на сцені палацу дозвілля «Листопад» напередодні Дня українського козацтва та захисника України.

«Хочу, щоб кожен концерт робив нас духовно багатшими», говорить Олена Білоконь. Каже, дату виступу з Національним президентським орестром обрали не випадково. Програму присвятили наступаючому Дню захисника України та святу Покрови.

Олена Білоконь, заслужена артистка України, солістка Національного президентського оркестру

- Хочу привітати всіх наших військових, побажати нам віри в завтрашній день, благополуччя в нашому житті, міцного здоров’я, наснаги на багато років, Божої опіки. Звичайно ж, щоб Матінка Божа завжди охороняла нас під своїм Покровом.

Виконала артистка й пісні Раїси Кириченко, яка народилась на свято Покрови. А також – традиційні сучасні й народні пісні українських композиторів. Прозвучали й окремі оркестрові номери, інструментальні фантазії, обробки класичних творів. 

Сергій Золотарьов, заслужений діяч мистецтв України, диригент Національного президентського оркестру

- Трансформації найвідоміших творів, народних мелодій, які у кожного «на слуху». Одразу люди згадають улюблений твір. І якщо в когось буде гарний настрій і він «увійде у контакт» із сценою, він може і підспівувати навіть.

Лариса ШИЛО, телеканал «Центральний»